Mažeikių karatė klubas DANAS

2018 Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo WKF karatė čempionatas

Antrasis Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo WKF karatė čempionatas

Karatė olimpinė sporto šaka

Sausio 13 dieną Šiauliuose vyko antrasis naujai susikūrusios Lietuvos sportinio karatė federacijos (LKF) organizuojamas „2018 Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo WKF karatė čempionatas". Į Olimpinės sporto šakos čempionatą iš visos Lietuvos iš 4 skirtingų karatė federacijų sugūžėjo visi 14-20 m. stipriausi šalies sportinio karatė atstovai. Mažeikių karatė klubai DANAS ir ŽEMAITIS į šį čempionatą delegavo 6 stipriausius miesto karatekas.

Karatė klubo DANAS kovotojai Mantas Lobanovas ir Gabrielė Marozaitė (abu treniruoja A. Gerikas) pratęsė savo pergales Lietuvoje - abu sportininkai apgynė pernai metais iškovotus čempionų titulus ir pasidabino aukso medaliais 18-20 m. absoliučioje svorio kategorijoje. Šis laimėjimas užtikrino kovotojų būvimą Lietuvos WKF karatė rinktinėje.

Karatė klubo ŽEMAITIS sportininkai (tren. R.Volkovas) iškovojo 3 medalius: Marius Balodis ir Nedas Jucys savo grupėse KUMITE rungtyse iškovojo sidabro medalius, po įtemptų kovų nusileidę tik finaluose, o Ignas Žvikas pasipuošė bronzos medaliu, pralaimėjęs tik šiauliečiui, vėliau tapusiam Lietuvos čempionu.